top of page

Volám sa Peter Tabiš, poskytujem analytické služby v súvislosti s nastavením respektíve automatizáciou reportov. Vzdelanie z oblasti štatistiky, kvantitatívneho finančníctva a marketingu som nadobudol na Vysokej škole ekonomickej v Prahe. Patrím medzi nadšencov MS Excel a som autorom blogu Excel pre každého.

 

Svoje know-how som získal a zároveň aplikoval v nasledujúcich spoločnostiach:

Outsourcing analytických služieb

All Inclusive 

 

Ak si uvedomujete, že manipulácia s číslami a databázami nie je vaša parketa. Kompletná analytická podpora vrátane úschovy a pravidelného poskytovania reportov je v prvopočiatkoch určite lepšie riešenie ako zamestnávať analytika na plný úväzok alebo sa trápiť sám.

 

 

Automatizácia

 

Makra v jazyku VBA spolu s SQL príkazmi šetria čas a sú neomylné. Používajú sa pri riešení situácií, ktoré by užívateľovi trvali hodiny času a pri ktorých by s veľkou pravdepodobnosťou sám urobil chybu. Prostredníctvom zopár kódov môžete mať reporty, ktoré stačí aktualizovať jednoduchým kliknutím. 

Spreadsheet & Data Consulting

 

Analýza a návrh číselníkov do systému, tvorba budgetovacích tabuliek, analýza príjmov a platieb, P&L, Pohľadávky po splatnosti a iné prehľady, optimalizácia výpočtov, čistenie dat pomocou prostredia v MS Excel.

 

 

Kontakt:

 

Peter Tabiš

petetabis@gmail.com

 

Tel: +420-777-687-678

  • LinkedIn App Icon
  • Google+ App Icon
bottom of page